Şirketimiz, 2002 yılında kurulmuş olup, sürdürülebilir çevre tanımından yola çıkarak başta sanayi tesislerinin Çevre Kanunu ve ilgili yönetmelikleri kapsamında çevre bilinci ve hassasiyetleri gereği kirliliğin önlenmesi konusunda Çevre Danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla 2012 yılında yeterlilik belgesi almıştır.

Sanayi kuruluşlarının ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştiren ve yenileyen firmamız; Ölçüm(Çevre ve İSG), Yönetim Sistemleri Danışmanlığı ve Çevre Danışmanlığı konularındaki hizmetlerine 01.07.2015 tarihi itibariyle bir çok sanayi kuruluşunun hizmet almakla yükümlü olduğu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD) konusunu da eklemiştir.

Çevre mevzuatları gereği izin ve lisans süreçleri ve Çevre Yönetimi konularındaki çalışmalar şirketimizin danışmanlık hizmetleri kapsamındadır.  Atıksu Tesislerinin İşletimi, Baca Gazı Ölçümleri, Sürekli Emisyon Ölçüm Sistemleri (SEÖS), Kirlenmiş sahalar ve toprak kirliliği ile ilgili konulardaki çalışmalar da çözüm ortağı olarak hizmet verilmektedir.

Şirketimiz çalışma alanları içerisinde anlaşmalı ve yetkili laboratuarlar tarafından yapılan emisyon, hava kalitesi, gürültü, titreşim, KGS2, YGT, atıksu, atık ve işçi sağlığına yönelik ölçüm ve analiz çalışmalarının organizasyonu, hazırlanan raporların ilgili mevzuata göre kontrolü ve değerlendirilmesi de yer almaktadır.

Şirketimiz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen “Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi”ne sahip kuruluşlardan biri olan hizmet vermektedir. Çevre yönetimi ve çevre ile ilgili izin/lisans işlemlerinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş firmamız aracılığıyla yürütülmesi profesyonel destek alınması sebebiyle zaman tasarrufu sağlarken ve çevre mevzuatı ile ilgili cezai riskleri ortadan kaldıracaktır.

VİZYONUMUZ

Güvenilir hizmet anlayışıyla, değişen ve gelişen çevre mevzuatları kapsamında faaliyetlerin mevzuat kapsamında uyumluluğunun sağlanması ve bu durumun devamlılığı için alanında akla ilk gelen ve daima tercih edilen bir danışmanlık şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Hedefimiz, hizmetlerimizi kalite, güven ve etik değerlerden ödün vermeden yürüterek danışmanlığını yaptığımız şirketlerin, sürdürülebilir çevre anlayışını benimsemesini sağlamak, çevreye duyarlılığını arttırmak, üretimde atık minimizasyonu sağlamak ve yasal  mevzuatlara uygun faaliyet göstermesini sağlamaktır.